250 TL ve üzerine KARGO ÜCRETSİZ!

 • Ürünler
  Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
   • Kategori
    Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
    • Koleksiyon
     Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.

     Jean

     24
     Toplam:
     /
     2 Ürün

     Jean

      

     Herkesin dolabında en az bir tane yer alan jean pantolonlar dört mevsim boyunca giyilebilme özelliğine sahiptir. Çok yönlü olarak bilinen bu pantolonlar doğru parçalarla bir araya getirildiğinde her kombinle uyum sağlar. Türkçede kot manasına gelen jean kelimesi ilk kot üretimini yapan kişinin soy isminin kot olmasından adını alır. Üretim amacı ve şekli yönüyle klasik ya da chino pantolonlar ile farklılık gösteren erkek jean çeşitleri daha dayanıklı bir tasarımda üretilir. Günlük erkek giyimde sıklıkla kullanılan bu parçalar kazak, gömlek, tişört, hırka gibi birçok giyim ürünü ile kombin edilebilir. Parçaları bir araya getirirken renk ve tarz uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Siyah jean çeşitleri hem kombin yapmanın kolaylığı hem de kullanışlı olması yönüyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

      

     Erkek Jean Modelleri

     Erkek jean çeşitleri kendi içerisinde model olarak dört seçeneğe ayrılır. Bunlar skinny pantolon, düz kesim pantolon, slim fit pantolon ve bol kesim pantolon olarak sınıflandırılır. Rahatlığa öncelik verenlerin tercihi bol kesim modellerden yana olsa da bunlar estetik görünüm açısından pek de uygun değildir. Bel ve baldır kesimlerinin geniş olması bu modelleri rahat hale getirir.

      

     Dar kalıp olarak bilinen skinny ve slim fit pantolonlar günümüzde en çok tercih edilen pantolon tipleri arasında yer alır. Slim fit modeller skinny parçalara kıyasla bir tık daha boldur. Diğer bir seçenek olan düz kesim pantolonlar ise belden paçaya kadar pantolonun aynı kesimle indiği modellerdir. Erkek giyim modasında düz kesim modeller çok fazla tercih edilmez.

      

     Erkek Jean Kombinleri

     Erkek jean çeşitleri ile kombin yaparken tarzınız ve vücut ölçülerinize uygun parçalar tercih etmelisiniz. Eğer pantolonu daha resmi ortamlarda giymek için alacaksanız yırtık modellerin yerine düz tasarımları tercih etmelisiniz. Bol kesim bir pantolon giydiğinizde bot ile kullanmamaya özen gösterin.

      

     Alacağım pantolon birden fazla kombinle uyum sağlasın diyorsanız siyah jean çeşitleri en uygun seçim olacaktır. Siyah renk ile pek çok rengi bir arada kullanabilirsiniz. Baskılı ya da desenli tişörtlerle kombin yapacağınızda taşlanmış ve yırtıklı olan pantolonları tercih edebilirsiniz. Üst giyimde seçeneğiniz parçalar ile pantolonun tarzı birbiriyle uygun olmalıdır.

      

     Erkek Jean Çeşitleri

     Kot ya da jean olarak bilinen pantolonlarda spor tarzlar beş cepli kotlar şeklinde de ifade edilir. Günlük yaşamda birçok kişi tarafından tercih edilen bu pantolonlar erkek jean çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Dar kesim olarak üretilmiş pantolonlar kişinin vücudunu daha ince ve uzun gösterecektir. Bu nedenle kullanımı diğer bol ve düz kesim pantolonlara göre biraz daha yaygındır. Denim kumaş kullanılarak üretilen pantolonlarda beden seçimini doğru yapmak gerekir. Eğer aldığım kot bacaklarımı tam sarmasın bir tık bol olsun diyorsanız slim fit modellerin bir beden büyük olanlarını tercih edebilirsiniz.

      

     Erkek Siyah Jean Pantolonlar

     Genellikle yıkandıkça zaman içinde renkleri açılan erkek siyah jean pantolon modelleri gevşek ve esnek yapısı ile rahat kullanım olanağı sağlar. Kullanışlı, dayanıklı ve pamuklu kumaşlardan üretilen bu kotlar kişiye hem spor hem de şık bir görünüm kazandırır. Pantolonun üretimi sırasında lif ve pamuk içeriği kullanıldığından fiyatlar biraz daha ekonomiktir. Yumuşak yapıya sahip olan pantolonlar gün içerisinde rahatça giyilebilir. Erkek jean çeşitleri için renk ve beden alternatifleri online mağazalarda biraz daha geniştir. Bunlar arasından hem fiyat hem de beden olarak en uygun parçalar tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız tüm pantolonlar ve diğer parçalar adresinize teslim edilecektir.

      

     back to top
     FİLTRELE